SAĞLIK KAHRAMANLARI TUVALLERDE YAŞIYOR KONULU RESİM YARIŞMAMIZ HAKKINDA DUYURU

Sağlık çalışanlarının fedakarlıklarının tuvallerde ölümsüzleştirilmesini konu alan yarışmamız hakkında bilgilendirmedir.
Sağlık çalışanlarımızın, küresel salgın döneminde gösterdiği kelimelere sığmayan fedakarlıklarını tuvallerde ölümsüzleştirerek minnet duygularımızı ifade etmeyi amaçladığımız “Sağlık Çalışanları Tuvallerde Yaşıyor” konulu resim yarışmamıza başvuru süresi 31 Mayıs 2021 tarihinde dolmuştur.

Kargolama ve iletim süreçlerinde yaşanan gecikmeler de dikkate alınarak organizasyon komitemiz, 7 Haziran 2021 tarihine kadar Konfederasyonumuza ulaşan eserlerin de değerlendirmeye dahil edilmesi yolunda karar almıştır. Bu tarihten sonra gönderilen eserler, değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu çerçevede yarışmamıza, aşağıda rumuzları ve tarafımıza ilettikleri eser adetleri verilen 101 katılımcı toplamda 124 eserle katılmıştır.

Yarışmamıza “Damla979”; “Umut” ve “Asya060” rumuzlarıyla katılan yarışmacılarımızın iletişim bilgilerine ulaşılamamıştır. Bu rumuzlarla yarışmamıza eser gönderen katılımcıların Konfederasyon genel merkezimizden (0312) 424 22 00/120-121-128 numaralı telefonlara ulaşarak iletişim bilgilerini tarafımıza iletmeleri hususunu önemle rica ederiz. 

Seçici kurul, 8-11 Haziran tarihlerinde toplanarak dereceye giren eserleri belirleyecek, sonuçlar en geç 17 Haziran 2021 tarihine kadar internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak, ödüle layık görülen eser sahipleri ayrıca telefonla da bilgilendirilecektir.   

Yarışmamıza ilgi gösteren tüm katılımcılara Türkiye Kamu-Sen ve sağlık çalışanları adına teşekkür ediyoruz.  


NOT: Rumuz isimleri ve numaraları resimler kısmındadır.